NAMA JAWATAN BAH/CAW/UNIT PEJABAT EMEL
Mohamad Asri Bin Mohamad Jamil Pembantu Operasi Unit Pentadbiran dan Kewangan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL mohamadasri@jmg.gov.m
Rubiah A/P Bah Jorim Aniam Pembantu Operasi Cawangan Teknologi Bahan Lempung PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL rubiah@jmg.gov.my
Syed Azmi b. Syed Kamar Pembantu Am Pejabat Cawangan Teknologi Perlombongan dan Pengkuarian PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL syedazmi@jmg.gov.my
Vetrivel A/L Govindasamy Pemandu Kenderaan Unit Pentadbiran dan Kewangan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL vetrivel@jmg.gov.my
Mohammad Nasrul Rizal bin Ahmad Pemandu Kenderaan Unit Pentadbiran dan Kewangan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL nasrul@jmg.gov.my
Muhammad Fahmee bin Muhammad Radzi Pemandu Kenderaan Unit Pentadbiran dan Kewangan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL fahmee@jmg.gov.my
Muhamad Hanif b. Sudin Pemandu Kenderaan Unit Pentadbiran dan Kewangan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL muhamadhanif@jmg.gov.my
Ahmad Asyraf b. Abu Kasim Pemandu Kenderaan Unit Pentadbiran dan Kewangan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL ahmadasyraf@jmg.gov.my
Mohd Radi b. Yunus Pembantu Awam Unit Pentadbiran dan Kewangan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL radi@jmg.gov.my
Ishak bin Bakar Pembantu Awam Cawangan Teknologi Bahan Termaju PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL ishak.bakar@jmg.gov.my
Mohd Zaidi b. Mohd Ramli Pembantu Awam Cawangan Pelaksana Pengkomersialan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL zaidi.ramli@jmg.gov.my
Muhamad Fazir b. Zainuddin Pembantu Awam Cawangan Teknologi Pemulihan Lombong dan Kuari PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL fazir@jmg.gov.my
Mohd Jesri bin Othman Pembantu Awam Cawangan Teknologi Bahan Silika PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL jesri@jmg.gov.my
Azli bin Othman Pembantu Awam Cawangan Teknologi Bahan Silika PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL azli@jmg.gov.my
Kannan A/L M.Raman Pembantu Awam Cawangan Teknologi Bahan Termaju PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL kannan@jmg.gov.my
Muhammad Sadiq bin Zamri Pembantu Awam Cawangan Teknologi Bahan Batuan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL sadiq@jmg.gov.my
Ali Amirul Amin bin Alimupti Pembantu Awam Unit Pentadbiran dan Kewangan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL ali.amirul@jmg.gov.my
Faizrul bin Manshor Pembantu Awam Cawangan Teknologi Bahan Silika PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL faizrul@jmg.gov.my
Muhammad Nor Syawalni Bin Aziz Pembantu Awam Cawangan Teknologi Perlombongan dan Pengkuarian PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL mnorsyawalni@jmg.gov.my
Nur Alina Nishaq binti Azman Pembantu Awam Cawangan Teknologi Bahan Termaju PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL nuralina@jmg.gov.my
Siti Hamidah bt Abdul Rahman Pembantu Awam Unit Pentadbiran dan Kewangan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL sitihamidah@jmg.gov.my
KOSONG PENGARAH KANAN PERKHIDMATAN TEKNIKAL PEJABAT PENGARAH BAHAGIAN PERKHIDMATAN TEKNIKAL
NORHANA BT MUHAMMAD YUSUF SETIAUSAHA PEJABAT PEJABAT PENGARAH BAHAGIAN PERKHIDMATAN TEKNIKAL hana@jmg.gov.my
RIDZUAN BIN YACOB PEMBANTU OPERASI PEJABAT PENGARAH BAHAGIAN PERKHIDMATAN TEKNIKAL ridzuan@jmg.gov.my
KOSONG PENGARAH GEOSAINS CAWANGAN PERKHIDMATAN GEOSAINS BAHAGIAN PERKHIDMATAN TEKNIKAL
SARINAH BT SUBOH SETIAUSAHA PEJABAT CAWANGAN PERKHIDMATAN GEOSAINS BAHAGIAN PERKHIDMATAN TEKNIKAL sarinah@jmg.gov.my
TAJUL AZWA BIN AHMAD TERMIZI PEMBANTU OPERASI CAWANGAN PERKHIDMATAN GEOSAINS BAHAGIAN PERKHIDMATAN TEKNIKAL tajul@jmg.gov.my
Dr. FERDAUS BIN AHMAD KETUA PENOLONG PENGARAH CAWANGAN PERKHIDMATAN GEOSAINS BAHAGIAN PERKHIDMATAN TEKNIKAL ferdaus@jmg.gov.my
ZAMILA BT ABDUL RAHMAN PENOLONG PENGARAH KANAN CAWANGAN PERKHIDMATAN GEOSAINS BAHAGIAN PERKHIDMATAN TEKNIKAL zamila@jmg.gov.my
MOHD FARID BIN ABDULl KADIR PENOLONG PENGARAH CAWANGAN PERKHIDMATAN GEOSAINS BAHAGIAN PERKHIDMATAN TEKNIKAL mhd.farid@jmg.gov.my