NAMA JAWATAN BAH/CAW/UNIT PEJABAT EMEL
Dr. Zulkhairi bin Zakaria Pegawai Penyelidik Cawangan Teknologi Bahan Termaju PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL zulkhairizakaria@jmg.gov.my
Mohd Zaid bin Md Sharif Pegawai Penyelidik Cawangan Teknologi Pemulihan Lombong dan Kuari PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL mohdzaid@jmg.gov.my
Costantine bin Joannes Pegawai Penyelidik Cawangan Teknologi Bahan Termaju PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL costantine@jmg.gov.my
Zawawi bin Mahim Pegawai Penyelidik Cawangan Teknologi Bahan Batuan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL zawawi@jmg.gov.my
Mohd Razli b Mohd Latif Pen. Pegawai Penyelidik Cawangan Teknologi Bahan Silika PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL razli@jmg.gov.my
Azlin Zahara bt Ahmad Zary Pen. Pegawai Penyelidik Cawangan Teknologi Perlombongan dan Pengkuarian PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL azlin@jmg.gov.my
Nur Shaqirah bt. Abdul Kadir Kunju Pen. Pegawai Penyelidik Cawangan Teknologi Bahan Termaju PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL shaqirah@jmg.gov.my
Hazmie bin Saliman Pen. Pegawai Penyelidik Cawangan Teknologi Pemprosesan Mineral PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL hazmie@jmg.gov.my
Roslan b Isa Pembantu Penyelidik Cawangan Teknologi Pemprosesan Mineral PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL roslan.isa@jmg.gov.my
Radin Nor Rahmah bt Djapar Pembantu Penyelidik Cawangan Teknologi Bahan Lempung PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL radin@jmg.gov.my
Fauziah bt Muhamad Isa Pembantu Penyelidik Cawangan Teknologi Pemulihan Lombong dan Kuari PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL fauziah@jmg.gov.my
Zulkifly b. Abdul Manaf Pembantu Penyelidik Cawangan Teknologi Bahan Batuan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL zulkifly.manaf@jmg.gov.my
Ahmad Hafiz's b. Hamsan Pembantu Penyelidik Cawangan Teknologi Pemulihan Lombong dan Kuari PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL hafizs@jmg.gov.my
Norazakiah bt. Jabar Pembantu Penyelidik Cawangan Teknologi Pemprosesan Mineral PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL norazakiah@jmg.gov.my
Nurul Syazwani binti Mustaffa Pembantu Penyelidik Cawangan Teknologi Bahan Termaju PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL nurulsyazwani@jmg.gov.my
Muhamad Firdaus bin Musa Pembantu Penyelidik Cawangan Teknologi Perlombongan dan Pengkuarian PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL firdaus.musa@jmg.gov.my
Hafizah binti Abd Rahim Pembantu Penyelidik Cawangan Teknologi Bahan Batuan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL hafizah@jmg.gov.my
Muhammad Zarif bin Subni Pembantu Penyelidik Cawangan Teknologi Bahan Lempung PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL muhammadzarif@jmg.gov.my
Norhani binti Mohd Nawi Pembantu Penyelidik Cawangan Teknologi Bahan Lempung PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL norhani@jmg.gov.my
Suzie Suliana binti Hashim Pembantu Penyelidik Cawangan Teknologi Bahan Silika PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL suziesuliana@jmg.gov.my
Mohd Faiz bin Hamzah Pembantu Penyelidik Cawangan Teknologi Bahan Batuan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL mohdfaiz@jmg.gov.my
Hasbullah bin Bakar Pembantu Penyelidik Cawangan Teknologi Pemulihan Lombong dan Kuari PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL hasbullah@jmg.gov.my
Yusmawati binti Yunus Pembantu Penyelidik Cawangan Teknologi Pemprosesan Mineral PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL yusmawati@jmg.gov.my
Muhammad Azammuddin bin Ahmad Fauzi Pembantu Penyelidik Cawangan Teknologi Bahan Silika PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL azammuddin@jmg.gov.my
Fariha binti Zulkifli Pembantu Penyelidik Cawangan Teknologi Perlombongan dan Pengkuarian PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL fariha@jmg.gov.my
Siti Nur Ain binti Mat Din Pembantu Penyelidik Cawangan Pelaksana Pengkomersialan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL sitinurain@jmg.gov.my
Nurfitri Binti Mohd Rashid Pembantu Penyelidik Cawangan Teknologi Bahan Batuan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL nurfitri@jmg.gov.my
Ahmad Azib Bin Ahmad Pembantu Penyelidik Cawangan Teknologi Bahan Termaju PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL ahmadazib@jmg.gov.my
Ezulia bt Mat Johar Pen. Pegawai Teknologi Maklumat Cawangan Pelaksana Pengkomersialan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL ezulia@jmg.gov.my
Nirmaladevi a/p Subramanian Setiausaha Pejabat Pejabat Pengarah Kanan PPM PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL nirmala@jmg.gov.my