NAMA JAWATAN BAH/CAW/UNIT PEJABAT EMEL
KOSONG PEMANDU KENDERAAN UNIT PENTADBIRAN DAN KEWANGAN/SEKSYEN PENTADBIRAN DAN PERKHIDMATAN JMG SARAWAK
KOSONG PEMANDU KENDERAAN UNIT PENTADBIRAN DAN KEWANGAN/SEKSYEN PENTADBIRAN DAN PERKHIDMATAN JMG SARAWAK
ARMAN BIN ABDULLAH PEMBANTU AWAM UNIT PERKHIDMATAN MAKMAL/MAKMAL BATU ARANG JMG SARAWAK arman.abdullah@jmg.gov.my
MOHD IZZATUR BIN TAJUDIN PEMBANTU AWAM UNIT PENTADBIRAN DAN KEWANGAN/SEKSYEN PENTADBIRAN DAN PERKHIDMATAN JMG SARAWAK izzat94@jmg.gov.my
AKBAR BIN PUTIT PEGAWAI KESELAMATAN UNIT PENTADBIRAN DAN KEWANGAN/SEKSYEN PENTADBIRAN DAN PERKHIDMATAN JMG SARAWAK akbar@jmg.gov.my
Dr. Nazwin binti Ahmad Pengarah Kanan Pejabat Pengarah Kanan PPM PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL nazwin@jmg.gov.my
Mohamad Haniza bin Mahmud Ketua Cawangan Cawangan Teknologi Bahan Silika PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL mohdhaniza@jmg.gov.my
Dr. Ismail bin Ibrahim Ketua Cawangan Cawangan Teknologi Pemprosesan Mineral PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL is.ibrahim@jmg.gov.my
Dr. Izhar Abadi bin Ibrahim Rais Ketua Cawangan Cawangan Teknologi Perlombongan dan Pengkuarian PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL iz.abadi@jmg.gov.my
Dr. Rashita binti Abd Rashid Ketua Cawangan Cawangan Teknologi Bahan Termaju PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL rashita@jmg.gov.my
Dr. Rohaya bt Othman Ketua Cawangan Cawangan Teknologi Bahan Batuan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL rohaya@jmg.gov.my
Malek b Selamat Ketua Cawangan Cawangan Teknologi Bahan Lempung PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL malek@jmg.gov.my
Salmah bt Baharuddin Ketua Cawangan Cawangan Pelaksana Pengkomersialan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL sal@jmg.gov.my
Abdullah b. Hussin Ketua Cawangan Cawangan Teknologi Pemulihan Lombong dan Kuari PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL abhussin@jmg.gov.my
Marlinda bt Daud Ketua Pegawai Penyelidik Cawangan Pelaksana Pengkomersialan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL marlinda@jmg.gov.my
Siti Mazatul Azwa bt Saiyed Mohd Nurddin Ketua Pegawai Penyelidik Cawangan Teknologi Bahan Termaju PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL sazwa@jmg.gov.my
Hamdan bin Yahya Pegawai Penyelidik Kanan Cawangan Teknologi Bahan Lempung PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL hamdan.yahya@jmg.gov.my
Mohd Syahrir b. Mohd Rozi Pegawai Penyelidik Kanan Cawangan Teknologi Perlombongan dan Pengkuarian PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL syahrir@jmg.gov.my
Mohd Idham b. Mustaffar Pegawai Penyelidik Kanan Cawangan Teknologi Bahan Silika PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL idham@jmg.gov.my
Norinsafrina bt. Mustaffa Kamal Pegawai Penyelidik Cawangan Teknologi Pemulihan Lombong dan Kuari PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL norin@jmg.gov.my
Anuar b Othman Pegawai Penyelidik Cawangan Teknologi Bahan Termaju PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL anuar@jmg.gov.my
Roshaida bt. Arbain Pegawai Penyelidik Cawangan Teknologi Bahan Termaju PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL roshaida@jmg.gov.my
Aspaniza bt. Ahmad Pegawai Penyelidik Cawangan Teknologi Bahan Lempung PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL aspaniza@jmg.gov.my
Fatihah bt. Azmi Pegawai Penyelidik Cawangan Teknologi Perlombongan dan Pengkuarian PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL fatihah@jmg.gov.my
Hamizah bt.Abdul Samad Pegawai Penyelidik Cawangan Teknologi Bahan Termaju PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL hamizah@jmg.gov.my
Siti Noorzidah bt. Mohd Sabri Pegawai Penyelidik Cawangan Teknologi Bahan Batuan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL snoorzidah@jmg.gov.my
Muhammad Afiq Afandi bin Abdul Aziz Pegawai Penyelidik Cawangan Teknologi Bahan Lempung PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL muhammadafiq@jmg.gov.my
Muhammad Hazim bin Yaacob Pegawai Penyelidik Cawangan Teknologi Perlombongan dan Pengkuarian PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL hazim@jmg.gov.my
Dr. Emee Marina binti Salleh Pegawai Penyelidik Cawangan Teknologi Bahan Batuan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL emeemarina@jmg.gov.my
Syarifah Aminah binti Ismail Pegawai Penyelidik Cawangan Teknologi Bahan Silika PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL syarifahaminah@jmg.gov.my