NAMA JAWATAN BAH/CAW/UNIT PEJABAT EMEL
Cik Shafira binti Boestamam Pembantu Geosains UNIT GEOSAINS JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA shafira.boestama@jmg.gov.my
Cik Nur Maryam binti Hiyah Pembantu Geosains UNIT GEOSAINS JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA nurmaryam.hiyah@jmg.gov.my
En Mohd Ezeq JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA
Pn. Aereen bt. Ramlee Pembantu Tadbir (KEW) UNIT PENTADBIRAN JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA aereen@jmg.gov.my
Pn. Nurmunira bt. Mohidin Pembantu Tadbir (KEW) UNIT PENTADBIRAN JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA nurmunira@jmg.gov.my
Pn. Suriayati bt. Shamsuri Pembantu Tadbir (P/O) UNIT PENTADBIRAN JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA suriayati@jmg.gov.my
Pn. Nadiya bt. Mohd Saleh Pembantu Tadbir (P/O) UNIT PENTADBIRAN JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA nadiya.saleh@jmg.gov.my
Pn. Dg Noor Ashikin bt. Ag Bakar Pembantu Tadbir (P/O) UNIT PENTADBIRAN JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA dnashikin@jmg.gov.my
Pn. Nor Hasikin bt. Abu Talib Pegawai Khidmat Pelanggan UNIT PENTADBIRAN JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA nor_hasikin@jmg.gov.my
En. Arif bin Minang Pembantu Operasi UNIT PENTADBIRAN JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA arifminang@jmg.gov.my
En. Mohd Anuar bin Bukhari Pemandu Kenderaan UNIT PENTADBIRAN JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA mab@jmg.gov.my
En. Azree bin Abu Bakar Pemandu Kenderaan UNIT PENTADBIRAN JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA azree@jmg.gov.my
En. Zulkefly bin Ahmad Pemandu Kenderaan UNIT PENTADBIRAN JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA zulkefly@jmg.gov.my
En. Umor Baki bin Ahmad Pemandu Kenderaan UNIT PENTADBIRAN JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA umor@jmg.gov.my
En. Muhammad Abqari bin Othman Pembantu Awam UNIT PENTADBIRAN JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA abqari@jmg.gov.my
En. Muhammad Zakki bin Osman Pembantu Awam UNIT PENTADBIRAN JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA zakiosman@jmg.gov.my
En. Khairul Nizam bin Sapar Pembantu Awam UNIT PENTADBIRAN JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA knizam@jmg.gov.my
En. Jefri bin Mohamad Pengawal Keselamatan UNIT PENTADBIRAN JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA jefri_m@jmg.gov.my