NAMA JAWATAN BAH/CAW/UNIT PEJABAT EMEL
NOOR HARTINI BT AZNAN Pembantu Tadbir (KEW) CAWANGAN PENTADBIRAN KEWANGAN & STOR BAHAGIAN PERKHIDMATAN TEKNIKAL hartini@jmg.gov.my
ROZILA BT ABD GHANI Pembantu Tadbir (KEW) CAWANGAN PENTADBIRAN KEWANGAN & STOR BAHAGIAN PERKHIDMATAN TEKNIKAL rozila@jmg.gov.my
NOOR AZILIA BT DISA Pembantu Tadbir (KEW) CAWANGAN PENTADBIRAN KEWANGAN & STOR BAHAGIAN PERKHIDMATAN TEKNIKAL azilia@jmg.gov.my
HAMID BIN MOHAMED ZAKARIA Pembantu Awam CAWANGAN PENTADBIRAN KEWANGAN & STOR BAHAGIAN PERKHIDMATAN TEKNIKAL hamidmz@jmg.gov.my
ROSHIMAH BT ABDUL RAHMAN Pembantu Tadbir Kanan (P/O) CAWANGAN PENTADBIRAN KEWANGAN & STOR BAHAGIAN PERKHIDMATAN TEKNIKAL roshimah@jmg.gov.my
NOR AZLIN BT YAACOB Pembantu Tadbir (P/O) CAWANGAN PENTADBIRAN KEWANGAN & STOR BAHAGIAN PERKHIDMATAN TEKNIKAL nurazlin@jmg.gov.my
En. Joanes bin Muda Pengarah JMG Negeri PENGARAH JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA joannes@jmg.gov.my
Pn. Siti Faridah bt. Yusup Timbalan Pengarah Geosains UNIT SUMBER MINERAL JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA sitifaridah@jmg.gov.my
Pn. Dorsihah bt. Mohamad Jais Timbalan Pengarah Sumber Mineral UNIT GEOSAINS JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA doris@jmg.gov.my
En. Hairul bin Mohamed Shaharudin Timbalan Pengarah Lombong & Kuari UNIT LOMBONG & KUARI JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA hairul@jmg.gov.my
Pn. Norhayati bt. Mohd Rawi Ketua Unit Pengurusan Maklumat UNIT PENGURUSAN MAKLUMAT JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA norhayati_mr@jmg.gov.my
Pn. Rosni bin Lukmanul Hakim Ketua Penolong Pengarah UNIT GEOSAINS JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA rosni@jmg.gov.my
Pn. Masrita bt. Mohd Aras Penolong Pengarah Kanan UNIT SUMBER MINERAL JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA masrita@jmg.gov.my
En. Mohd Nizam bin Md. Noordin Penolong Pengarah Kanan UNIT GEOSAINS JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA mdnizam@jmg.gov.my
En. Muhammad Nursafwan bin Mustafa Penolong Pengarah UNIT GEOSAINS JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA safwanmus@jmg.gov.my
Pn. Siti Fariza bt. Abdul Hamid Penolong Pengarah UNIT GEOSAINS JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA sitifariza@jmg.gov.my
En Muhammad Azri bin Ismail Penolong Pengarah UNIT GEOSAINS JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA m_azri@jmg.gov.my
Pn. Noran Nabilla bt. Nor Azlan Penolong Pengarah UNIT SUMBER MINERAL JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA noran.nabila@jmg.gov.my
En. Almahusin bin Awang Lah Penolong Pegawai Geosains UNIT LOMBONG & KUARI JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA husin@jmg.gov.my
En. Norazman bin Isa Penolong Pegawai Geosains UNIT LOMBONG & KUARI JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA azman_isa@jmg.gov.my
En. Mohd Zuraimi bin Ibrahim @ Ghazali Penolong Pegawai Geosains UNIT LOMBONG & KUARI JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA zuraimi@jmg.gov.my
Pn. Nurul Hijrahtul Faizira bt. Abd Karim Setiausaha Pejabat UNIT PENTADBIRAN JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA faizira@jmg.gov.my
En. Zamri bin Abu Samah Pembantu Geosains UNIT SUMBER MINERAL JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA zas26@jmg.gov.my
En. Ezhazizi bin Adnan Pembantu Geosains UNIT GEOSAINS JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA ezhazizi@jmg.gov.my
En. Esa bin A. Rahman Pembantu Geosains UNIT SUMBER MINERAL JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA esa@jmg.gov.my
Pn. Nurulhuda bt. Ismail Pembantu Geosains UNIT SUMBER MINERAL JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA nurulhuda_ismail@jmg.gov.my
Pn. Rohaida bt. Sulan Pembantu Tadbir (P/O) UNIT PENTADBIRAN JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA rohaida@jmg.gov.my
En. Mohd Azmiran bin Amran Pembantu Geosains UNIT LOMBONG & KUARI JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA azmiran@jmg.gov.my
Pn. Nur Maziah bt. Ramli Pembantu Geosains UNIT GEOSAINS JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA nurmaziah@jmg.gov.my
En. Mohamad Amin Khalili bin Hamdan Pembantu Geosains UNIT GEOSAINS JMG NEGERI SEMBILAN / MELAKA aminkhalili26@jmg.gov.my