NAMA JAWATAN BAH/CAW/UNIT PEJABAT EMEL
Mustakim bin Ismail Penolong Jurutera Unit Pentadbiran dan Kewangan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL mustakim@jmg.gov.my
Nelson a/l Nesamuthu Penolong Jurutera Unit Pentadbiran dan Kewangan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL nelson@jmg.gov.my
Salim b Kassim Pelukis Pelan Cawangan Pelaksana Pengkomersialan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL salim@jmg.gov.my
Safaruddin b Sirim Jurufotografi Cawangan Pelaksana Pengkomersialan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL safaruddin@jmg.gov.my
Rodziah bt Safiee Pembantu Tadbir Kanan (P/O) Unit Pentadbiran dan Kewangan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL rodzi@jmg.gov.my
Wan Shafarina bt. Wan Marzuki Pembantu Tadbir Kanan (P/O) Unit Pentadbiran dan Kewangan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL shafarina@jmg.gov.my
Nuraniza Hanim bt. Abdullah PembantuTadbir (Perkeranian/Operasi) Unit Pentadbiran dan Kewangan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL nuraniza@jmg.gov.my
Arlinda bt Bikhairi PembantuTadbir (Perkeranian/Operasi) Unit Pentadbiran dan Kewangan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL arlinda@jmg.gov.my
Nor Azren binti Nordin Pembantu Tadbir (Pekeranian/Operasi) Unit Pentadbiran dan Kewangan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL norazren@jmg.gov.my
Norshaliza bt. Mohamed Morli Pembantu Tadbir (Pekeranian/Operasi) Unit Pentadbiran dan Kewangan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL norshaliza@jmg.gov.my
Nordiana bt. Shamsuddin Pembantu Tadbir (Pekeranian/Operasi) Unit Pentadbiran dan Kewangan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL nordiana@jmg.gov.my
Uthaya Malar a/p Vadivellu Pegawai Khidmat Pelanggan Unit Pentadbiran dan Kewangan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL malar@jmg.gov.my
Renuka a/p Arjunan Penolong Akauntan Unit Pentadbiran dan Kewangan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL renuka@jmg.gov.my
Norfazura Binti Abidin PembantuTadbir (Kewangan) Unit Pentadbiran dan Kewangan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL norfazura@jmg.gov.my
Nor Ashikin binti Che Embi Pembantu Pustakawan Cawangan Pelaksana Pengkomersialan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL norashikin@jmg.gov.my
Nurul Aisyah Yap bt. Abdullah Pembantu Setiausaha Pejabat Cawangan Pelaksana Pengkomersialan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL nurul.aisyah@jmg.gov.my
Asmawi b Shahruddin Pembantu Operasi Unit Pentadbiran dan Kewangan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL asmawi@jmg.gov.my
Mohamad Sarol b Salleh Pembantu Operasi Cawangan Teknologi Bahan Lempung PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL sarol@jmg.gov.my
Shaifol Bahri b Mat Misir Pembantu Operasi Cawangan Teknologi Bahan Lempung PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL shaifol@jmg.gov.my
Hasan b Ismail Pembantu Operasi Cawangan Teknologi Bahan Batuan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL hasan@jmg.gov.my
Zamri b Mohd Yusof Pembantu Operasi Cawangan Teknologi Pemprosesan Mineral PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL zamri.yusof@jmg.gov.my
Syaberi b. Mauladdin Pembantu Operasi Cawangan Teknologi Bahan Silika PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL syaberi@jmg.gov.my
Zamri b Osman Pembantu Operasi Cawangan Pelaksana Pengkomersialan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL zamri.osman@jmg.gov.my
Ahmad Faizal b. Abdul Rashid Pembantu Operasi Cawangan Teknologi Pemprosesan Mineral PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL ahmadfaizal@jmg.gov.my
Anuar b. Osman Pembantu Operasi Cawangan Teknologi Bahan Batuan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL anuar.osman@jmg.gov.my
Izuandi b. Ismail Pembantu Operasi Cawangan Teknologi Pemulihan Lombong dan Kuari PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL izuandi@jmg.gov.my
Asrul Affendi b. Amran Pembantu Operasi Unit Pentadbiran dan Kewangan PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL asrul@jmg.gov.my
Ahmad Azlan b. Abdullah Pembantu Operasi Cawangan Teknologi Bahan Termaju PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL ahmadazlan@jmg.gov.my
Mohamad Izhar bin Mohamad Noor Pembantu Operasi Cawangan Teknologi Perlombongan dan Pengkuarian PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL mohamad.izhar@jmg.gov.my
Mohd Shahrul Bin Sharafaddin Pembantu Operasi Cawangan Teknologi Bahan Silika PUSAT PENYELIDIKAN MINERAL mohdshahrul@jmg.gov.my